Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins267 017 130 грн
Ua
ЯК ВДОМА...

День Св.Миколая, покровителя дітей

Івано-Франківськ

стартував 5.10.2012

Проект здійснює
БФ "Ти-АНГЕЛ"

БФ «Ти-Ангел» планує організувати у день Св.Миколая справжнє свято для діток, що перебувають у лікарнях та реабілітаційних центрах: заклопотані батьки хворих дітей часто забувають про подарунки. А також для дітей, що втратили батьків і друзі-сироти по інтернату – вся їхня родина. До них усіх завітає Миколай Чудотворець із святковими розвагами та подарунками! Для організації благодійної акції Фонду необхідно зібрати 10 000 грн.

Мабуть на землі немає людини, яка б не знала, що святкують 19 грудня! Так, це свято на яке з року в рік чекають, як дорослі, так і діти, адже це свято Чудотворця Миколая! Прокинувшись зранку, цього казкового дня ми дивимось під подушку і шукаємо подарунок. І не важливо чи він величезний чи зовсім маленький. Для нас важливо, що Миколай за нас не забув!

Цього дня з нетерпінням чекають і діти, які перебувають на лікарняних ліжках. Забуваючи про свою недугу, вони пишуть листи до Чудотворця. На це свято чекають дітки, які з тієї чи іншої причини втратили батьків і перебувають у дитячих будинках, притулках, інтернатах. Всі вони хочуть поринути у казку та чекають на зустріч з Миколаєм. Заклопотані батьки не завжди можуть купити подарунок своїй дитині, оскільки мама постійно в бігах по аптеках, а батько до ночі працює, щоб заробити на дороге лікування дитини. Життєрадісні та відкриті сироти також вірять, що Миколайко про них не забуде, і завітає до їхнього будинку!

Цього року благодійний фонд «Ти-Ангел» та Миколай планують охопити два відділення – гематологію та хірургію Івано-Франківської обласної дитячої лікарня, Долинський дитячий будинок, Івано-Франківський притулок для дітей та Вигодський корекційно-реабілітаційний центр. На діток чекає веселий вечір з Миколаєм, ангелами, ялинкою, ляльковим театром, дискотекою. І найголовніше - двохденне святкування свята у горах на базі відпочинку "Високий перевал" с. Вишків, Івано-Франківська обл. Проживання і харчування для дітей надає власник бази відпочинку! Ми зробимо усе, аби на гірську базу потрапило якомога більше дітлахів, хоча, звичайно, усіх хворих запросити туди ми не зможемо через їхній стан здоров’я.

Понад 350 дітей вірять у те, що до них завітає святий Миколай! Це не просто діти – це особливі діти, доля яких істотно відрізняється від долі більшості дітей!

Кожен з нас може долучитися і стати чудотворцем для потребуючої дитини. Ваш невеличкий вклад у подарунок святого Миколая залишить незабутні спогади у пам’яті дитини!

Допоможемо казці здійснитися! Саме ти можеш стати головним її персонажем!

Деталі...
Сховати...
Зібрали 10 350 грн.
голосів: 3 Проголосувати
голосів: 3 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!

Подарунки для 95 дітей - зібрано! 2500.00 грн

Зроблено!

Подарунки для 95 дітей - зібрано! 2500.00 грн

Зроблено!

Подарунки для 95 дітей - зібрано! 2500.00 грн

Зроблено!

Подарунки для 95 дітей - зібрано! 2850.00 грн

Зроблено!
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
19/12/12
11:47
ДОБАВЛЕН ФОТООТЧЕТ!! В канун Дня Святого Николая Чудотворца, морозного, заснеженного и сказочного вечера, волонтеры БФ «Ты-Ангел» во главе со Святым Николаем и его помощниками-ангелами проведали детей из Долинской городской детской больницы и Выгодского учебного коррекционно-реабилитационного центра. Здесь Николая ждали уже с самого утра, активно готовились к его приходу, повторяли стихи и молитвы, посвященые ожидаемому гостю.
18/12/12
10:48
Це ще одне свідчення того, що ми всі займаємося вірною справою і робимо все правильно. Сонце має світити, дитя - сміятися, а людина - допомагати ближньому!
Оператор допомоги
17/12/12
19:38
Вчора був захід для 120 діток із трьох закладів - дискотека, ляльковий театр, концерт, Дзідзьо )), фуршет. Все було просто бомба ))) дітям дуже і дуже сподобалось - навіть незрячі і з ДЦП були неймовірно активні та жваві, танцювали, веселились )) Вихователі та ми були в захваті! За всі роки, що ми проводили такі свята, це було по особливому красиве )
Оператор допомоги
11/12/12
20:48
Друзі! В даному випадку будь-які слова будуть зайвими.... Ми неймовірно раді, що завдяки Вам до дітей прийде святий Миколай! Цьогоріч ми планували відвідати понад 400 дітей, але успіх проекту дає нам можливість завітати з подарунками і ще до одного закладу, а це означає, що зможемо охопимо ще більшу кількість потребуючих діток! Дякуємо-дякуємо-дякуємо....
Оператор допомоги
30/11/12
17:48
п. Ольга! Ми всі-всі безмежно вдячні Вам за той благородний поступок, який Ви зробили сьогодні о 13:22 год. Друзі! Поділіться інформацією про акцію із своїми близькими. Разом у нас обов'язково все вийде!
Оператор допомоги
29/11/12
18:47
Білишко Тетяна, сердечно дякуємо Вам. Своїм внеском Ви наблизили нас до закриття першої статті проекту. Ще 535 грн. і 95 діток не залишаться без подарунка на День святого Миколая.
Оператор допомоги
27/11/12
19:02
Дякуємо Компанії "Голден Стафф" та особисто п. Марині Таран за їхній внесок в реалізацію проекту. На розрахунковий рахунок Фонду сьогодні поступили кошти в сумі 1 000 грн., отже для досягнення мети нам залишилось зібрати 8 085 грн.
Оператор допомоги
19/11/12
23:05
28 днів - саме стільки днів залишилось до найказковішого свята дітвори. Всі наші підопічні діти старанно готуються до приходу очікуваного Гостя. Хось вчить вірші про Чудотворця, хтось малює малюнок, а дехто висловлює свої мрії на папері з вірою, що Святий Миколай прочитає їх та виконає бажання. 9 285 грн. - це ціна дитячої мрії. Ми знову і знову висловлюємо подяку Вам друзі, хто підтримав проект. Сподіваємось, що цей приклад переймуть інші учасник УББ. Переконані, що разом нам вдасться здійснити наївні дитячі мрії!
18/10/12
20:22
Дякуємо всім хто вже долучився та ще долучиться до реалізації проекту "День святого Миколая, покровителя дітей". Ми впевнені, що нам вдасться вчасно закрити всі статті проекту і казка завітає до кожної дитини, яка свято в неї вірить та знетерпінням очікує приходу Святого Миколая.
Оператор допомоги
11/10/12
18:46
УРА! Проект запрацював. Перша сума, від невідомого жертводавця, уже зарахована УББ. Дякуємо Вам за велике та добре серце! Ми віримо, що разом нам вдасться принести казку дітям!

День Св.Николая, покровителя детей (2011 р.)


Минулі свята, які влаштовував для діток БФ "Ти-ангел"

День Св.Николая, покровителя детей (2012 р.)


Напередодні Дня Святого Миколая Чудотворця, морозного, засніженого та сповненого казкою вечора, волонтери БФ «Ти-Ангел» на чолі зі Святим Миколаєм та його помічниками–ангелами завітали до дітей Долинської міської дитячої лікарні та Вигодського навчального корекційно-реабілітаційного центру. Тут на Миколая чекали вже від самого ранку, активно готувалися до його приходу, повторювали віршики та молитви присвячені очікуваному гостю.

Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Платіжне доручення 1


Платіжне доручення 2


Видаткова накладна 1


Видаткова накладна 2


Лист-запит на збільшення суми проекту


Миколай приходить до кожного

19.12.2012Уявити собі дитинство без подарунків від Чудотворця не можна. Напередодні цього дня дітки пригадують чи були вони чемними цілий рік. Всі вони хочуть отримати солодкі подарунки, а не різки, які кладуть під подушки неслухам. Цього разу БФ «Ти-Ангел», як і щороку, попросив Миколая не дарувати нікому прутиків, а зробити свято, яке б їм запам’яталося на цілий рік.

День Св.Николая, покровителя детей

19.12.2011День святого Николая. В этот день, по преданию, Никола-угодник спускается с небесных полей на оснеженную землю и шествует по лицу Земли, обходя её в один день — из конца в конец. И убегают от него, ещё загодя, все духи тьмы.