Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність
ОСВІТА

Нова професія. Нове життя.

Київ

стартував 17.10.2012

Проект здійснює
МБФ «Украинский фонд общественного здоровья»

У Києві є місце, куди звертаються жінки в найважчих життєвих ситуаціях. Там отримують допомогу дівчата без даху над головою, без родичів; без роботи, але з грудними дітьми; дівчата з проблемами зі здоров'ям, жінки із залежностями. Для таких жінок, які більше за все мріють повернутися до нормального життя, центр «Право на здоров'я» планує організувати курси перукарів, візажистів та кухарів. Для реалізації проекту необхідно 16 200 грн.

Аня, 23 роки (на фото):

«Після смерті мами, з раннього дитинства моїм вихованням займалася бабуся. На вулиці я опинилася вже в підлітковому віці. У 20 років народила дочку Лєру. На жаль, тоді я сприймала дівчинку тільки як тягар. І я вирішила тимчасово влаштувати Валерію в дитячий будинок.

У Центр «Право на здоров'я» я вперше прийшла в листопаді 2010 року після поради подруги, тому що потребувала психологічної допомоги. Мої розмови з психологом мали якось вплинути на мої погляди на життя, на цілі, та в принципі на моє існування. Ми багато говорили про все, що трапилося, про мене, про мою дочку, про минуле і майбутнє ... ».

Завдяки зусиллям команди Центру (м. Київ, вул. Довженка, 2) вдалося не допустити позбавлення Ані батьківських прав. Крім того, їй допомогли отримати матеріальну допомогу на дитину, відновити документи, пройти медичне обстеження і обстежити дитину у лікарів. Зараз Аня з 3-річною Валерією живуть вдома, разом. Аня планує влаштувати дочку в дитсадок, і почати працювати.

Саме таким дівчатам, які знайшли в собі сили боротися навіть у найскладнішій ситуації, ми і допомагаємо. Дівчатам з долями, схожими на долю Ані, дуже важко знайти пристойну роботу, не маючи мінімальних навичок або освіти. Професійні курси візажу, перукарів та кухарів - справжній шанс для дівчат на нове життя.

Якщо ви допоможете нам зі збором грошей для оплати роботи майстрів-викладачів, ще у 17 молодих і недосвідчених дівчат з'явиться надія на нормальне життя, нормальну роботу.

Деталі...
Сховати...
Зібрали 16 200 грн.
голосів: 6 Проголосувати
голосів: 6 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено

Курси перукарів (10 чол) - зібрано 9000,00 грн

Зроблено

Курси візажистів (3 чол) - зібрано 2700,00 грн

Зроблено

Курси кухарів (5 чол) - зібрано 4500,00 грн

Зроблено
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
27/08/13
16:23
В розділі Документація розміщений звіт.
23/07/13
16:04
За кошти, зібрані на проект, ми змогли оплатити курси візажу, манікюру та кухарів для 8 дівчат, які опинилися у складних життєвих обставинах, не мають підтримки родичів та близьких, самі виховують дитину тощо. Цим дівчатам була потрібна освіта, щоб почуватися впевненіше, знайти роботу - стати самостійними, забезпечити себе й дитину. Наразі 4 дівчини завершили навчання й отримали дипломи, одній вже запропонували роботу. Інші планують шукати роботу за отриманою спеціальністю або вчитися ще. За посиланням - фото дівчат у Центрі https://www.facebook.com/media/set/?set=a.463408633755047.1073741840.168637273232186&type=1. Дякуємо всім за допомогу!
16/04/13
17:17
Проект "Нова професія - нове життя" зібрав усі кошти. Дякуємо всім, хто підтримав цей проект - завдяки вам дівчата, які перебувають у складних життєвих обставинах, зможуть здобути професійну освіту та у майбутньому шукати роботу. Завдяки зібраним коштам 8 дівчат записалися на курси перукарів, кухарів та візажистів. І вже зовсім скоро почнуть вчитися. 19-річна Аліса мала досвід проживання на вулиці. Дівчина кинула медучилище, й пішла з дому через серйозні конфлікти з мамою. Коли Аліса прийшла до Центру "Право на здоров'я", соціальні працівники запропонували їй поновитися у навчанні. Аліса відмовилася - сказала, що ніколи не хотіла бути медиком. Її примусили вступати в медучилище, хоча їй дуже подобалось готувати. Тому Аліса надзвичайно зраділа, коли дізналася, що кошти на навчання зібрані. Адже вона не просто отримає професію, а й зможе займатися улюбленою справою. Ще одна дівчина, Аня (23 роки), піде на курси візажистів. Аня потрапила на вулицю 9-річною. До Центру вона прийшла 3 роки тому. Тут їй допомогли налагодити стосунки з бабусею та повернутися додому, оформити документи, навчили доглядати за дитиною (Аня має доньку Валерію, якій 3,5 років), допомагали проходити медичні обстеження Ані та її доньці. Зараз Аня отримує в Центрі консультації психолога, соціального працівника, бере участь у груповій тренінговій програмі. А тепер Аня ще й отримала можливість піти на навчаня. Дівчина розповіла про свій вибір та плани щодо подальшої професії: "Я піду на курси візажу. Мені це подобається. Я люблю фантазувати. Іноді роблю подружкам макіяж – коли починаю, моя фантазія зростає, і виходить прикольно. Я хочу навчитися чомусь більшому, щоб було до чого прагнути. Це може бути додатковий дохід, після навчання. Зможу навіть вдома це робити. Це для мене це дуже добре".
УББ
05/04/13
19:52
Проект "Нова професія. Нове життя.", відповідно до умов акції "88 березня", профінансовано зі скарбнички Освіта та за рахунок коштів, залучених на підтримку інфраструктури УББ. Дякуємо усім, хто підтримує дівчат. Сподіваємося, що кошти на проект будуть зібрані дуже швидко.
УББ
01/04/13
17:44
Акция "88 марта" успешно состоялась! Со времени старта нашей весенней компании прошло меньше месяца, и проект собрал за март более 5 тысяч гривен. УББ, как и обещала, добавляет 5 тысяч из своих копилок! Совсем скоро в списке доноров появится взнос от УББ! Спасибо всем, кто принял участие в акции, помогал проекту и поддерживал его!
20/03/13
15:14
Дякуємо всім, хто долучився до нашого проекту. Ваша допомога дуже цінна для наших дівчат. Зовсім скоро вони зможуть здобути професію та шанс забезпечити себе й своїх дітей. Ми нагадуємо, що УББ подвоює кожну гривню, пожертвувану протягом місяця. За що ми також дуже вдячні. З повагою та найкращими побажаннями, Українська фундація громадського здоров'я
18/03/13
16:34
За цим посиланням можна прочитати історії дівчат, які отримають професійну освіту завдяки проекту, а також коментар менеджера центру http://www.facebook.com/photo.php?fbid=408639865898591&set=a.187502154679031.40850.168637273232186&type=1&theater
18/03/13
16:00
Спільними зусиллями, нам вдалося назбирати 4280 грн. на професійні курси для дівчат, які приходять по допомогу до Центру «Право на здоров’я». Ще зібрані у березні 1740 грн. нам подвоїть Українська Біржа Благодійності. Отже, всього у нас є 6020 – а це навчання для 7 дівчат, яким це дуже потрібно. Ще 8 чекають на вашу допомогу. Нагадуємо, що протягом березня УББ до кожної вашої гривні дарує ще одну. Одними з перших вчитися підуть Аня (18 років) та Настя (18 років). Дівчата – двоюрідні сестри. Обидві мають маленьких дітей. Аніному малюку 1,5 року, Настиному – 5 місяців. Аня Я навчаюся у вечірній школі. До центру мене привели знайомі дівчата. Ходжу вже майже 3 роки. Мені подобається спілкуватися з психологами, соціальними працівниками, також ходити на групові заняття з психологом. Я хочу на курси манікюру, хочу нарощувати нігті. У майбутньому це знадобиться. У мене маленька дитина. Таке вміння завжди допоможе – навіть знайомим вдома можна манікюр робити. Вже якась копійка буде в кишені. Настя Моїй дитині 5 місяців. Я кинула навчання, пішла вагітна. До центру «Право на здоров’я» мене привела Аня. Я ще не дуже довго сюди ходжу. Спілкувалася тільки з соціальним працівником. Я теж хочу на курси манікюру. Цим можна займатися і вдома. Це дуже зручно – можна і вдома з дитиною сидіти, і щось заробити. Навіть подругам. Людмила Сабадаш, менеджер Центру «Право на здоров’я» Людмила Сабадаш, менеджер Центру «Право на здоров’я» Ми працюємо з дівчатами, які мають досвід проживання на вулиці. Окрім забезпечення доступу до медичних, юридичних та соціальних послуг, ми допомагаємо дівчатам налагодити стосунки з родинами та повернутися додому. Проте, після цього робота може тривати, адже важливо не просто повернути дівчину додому, а й мотивувати її змінити поведінку, до чогось прагнути, здобувати освіту, шукати роботу – щоб вона через деякий час знову не опинилася на вулиці. Процес реабілітації досить тривалий.
УББ
06/03/13
13:23
Март продолжает отвоевывать у зимы принадлежащие только ему солнечные денечки! Неотвратимо грядет самый нежный и теплый праздник весны – день наших любимым бабушек, мам, жен и сестер! И команда УББ начинает акцию «88 марта»! В рамках акции все мартовские пожертвования на проект "НОВАЯ ПРОФЕССИЯ. НОВАЯ ЖИЗНЬ" будут удвоены из сусеков и закромов Биржи Благотворительности. К сожалению, в наших копилках только 5000 грн, но вместе с вашей поддержкой – это будет целых 10 тысяч гривен! Пусть 8 марта будет праздником абсолютно для всех женщин, без исключения! Присоединяйтесь к акции, расскажите о ней друзьям и родственникам! Поддержите «88 марта» в Facebook!
14/11/12
14:27
Проект хороший. Стоит поддержки.
08/11/12
14:34
Классный проект. Желаю удачи! )

Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Рахунок


Договір


Договір (продов.)


Платіжне доручення №13,14


Акт здачі-приймання


Банківська виписка