Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins245 591 731 грн
Ua
КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

Бездоглядності – червону картку!

м. Одеса

стартував 20.2.2012

Проект здійснює
БФ "Шлях до дому"

Їхнє життя постійно в небезпеці. СНІД, наркотики, проституція, кримінал - ось що чекає на вуличних підлітків. Але безхатні діти готові змінити спосіб життя, якщо ми запропонуємо їм щось інше. Наприклад, заняття в професійному футбольному клубі для всіх охочих. Але для повноцінної роботи клубу, регулярних тренувань із тренером потрібні чималі гроші.

Життя безпритульних дітей постійно у небезпеці. Зараження ВIЛ, інфекційними хворобами, передозування наркотиків… І це не повний список. Відволікти таких дітей від наркотиків та кримінальної активності складно через відсутність інших цікавих видів діяльності.

Мета цього проекту - реабілітація вуличних підлітків i позитивний вплив на дітей через спорт.

Головна причина, через яку молодь йде з дому - сімейні проблеми. Інша причина втечі - бідність, втрата житла, смерть батька чи матері. Підлітки, які опинилися у кризових ситуаціях, охоче змінюють спосіб життя, якщо їм пропонується щось цікавіше. Вони б із радістю грали в футбол, займалися туризмом та у тренажерних залах. Але – де? Як? Сьогодні практично всі спортивні площадки зруйновані, традиції спортивного виховання молоді втрачені. Сучасні спортклуби не по кишені дітям з малозабезпечених сімей.

Однак ідею повернення людини у нормальне життя через спорт успішно використовують більшість європейських країн. А пристрасть до футболу - гри мільйонів - має унікальну здатність стирати всі соціальні кордони. Тому Благодійний Фонд «Шлях До Дому» створив для таких дітей футбольний клуб, де можуть тренуватися всі бажаючі.

Але для повноцінної роботи клубу, регулярних тренувань із тренером необхідні чималі гроші. Крім того, юні спортсмени чекають на свій Чемпіонат, де вони зможуть показати все, чого навчилися. Зараз Фонд активно збирає гроші на спортивну форму, інвентар, зарплатню для тренера та організацію змагань.

Допоможіть і ви зробити так, щоб ці діти грали у футбол, а не в щоденну гру на виживання.

Деталі...
Сховати...
Зібрали 4 502 грн.
голосів: 8 Проголосувати
голосів: 8 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!

Оренда зали (12 міс.) - залишилось зібрати 9 558 грн

Спортивний інвентар (м'ячі, 10 шт.) - зібрано! 1500.00 грн

Зроблено!

Спортивні костюми (20 шт.) - залишилось зібрати 3 670 грн

Спортивне взуття (20 пар) - залишилось зібрати 5 770 грн

Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
19/01/15
15:24
Шановні друзі! Згідно з листом від Оператора допомоги, збір коштів був зупинений. Лист розміщений у розділі "Документація". Дякуємо всім за підтримку та довіру!
25/12/12
11:32
Сумма проекта уменьшена по просьбе Оператора помощи - БФ "Дорога к дому". Официальное письмо-заявку об уменьшении суммы смотрите в разделе "Документация".
УББ
21/11/12
11:04
Мы приняли решение убрать статью затрат на тренера, а в общем проект еще продлить, так как нужда в описанных статьях затрат все еще присутствует. Проект важный и актуальный, в ближайшее время необходимые затраты будут пересмотрены с ОП и надеемся, что он найдет поддержку у наших дорогих доноров.
20/11/12
14:10
проект не закрывается уже больше полугода, предлагаю снять его с биржи и перераспределить деньги на другие проекты
УББ
05/10/12
15:20
Щорік Голівуд знімає до 400 фільмів, фактично фільм у день. Цими днями в Одесі створюють лише однохвилинні історії про кількох вихованців Одеського благодійного фонду «Дорога додому». Але їх значення важко переоцінити. Представники голландського національного комітету ЮНІСЕФ покажуть вдома ці відео та фото і розкажуть людям, як вони можуть допомогти вуличним дітям в Україні. За щоденним перебігом візиту ви можете слідкувати тут http://www.unicef.org/ceecis/kids_20696.html
УББ
15/08/12
13:47
Антон Дмитриев: «Когда друзья впервые взяли меня с собой на площадку, я не умел играть в футбол. Перед игрой они сказали, чтобы я стоял в защите и мешал противнику попадать в ворота. С этим делом я справился, а потом, в конце игры, мне дали пас, я убежал к воротам наших соперников и забил мяч. С тех пор меня они всегда брали с собой на футбол, не смотря на то, что среди друзей я был самый маленький по возрасту и росту.
УББ
15/08/12
13:46
Уличный футбол для детей улиц - "Официальный" сайт футбольной команды "Домовенок" http://skfootball.at.ua/
УББ
25/07/12
14:52
Спасибо большое! Теперь мы можем купить мячи для ребят! А они смогут нас радовать очередными победами:) Все вместе мы очень благодарны за Вашу поддержку!
31/05/12
18:14
Сьогодні завершився Всеукраїнський футбольний турнір «Кубок ЮНІСЕФ», у турнірі також взяла участь команда дітей, якими опікується БФ "Дорога до дому", і такі ж діти з Донецька, Києва (2 команди), Львівської (м.Броди) та Івано-Франківської (м.Коломия) області. У кожній команді дівчата та хлопці, серед яких діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей та бездоглядні діти. « Не відфутболюй дітей та їхні проблеми. Стань єдиною командою і проводь більше часу зі своєю дитиною», - наголосив Владислав Ващук, відомий футболіст, захисник ФК «Динамо» у 1993 – 2008рр. Саша Борисенко, відомий виконавець, фіналіст «Фабрики зірок-3» сказав, що сам любить грати у футбол - навіть більше, ніж дивитися. "Сьогодні ми з братом взяли участь у чудовій спортивній події, провели розминку для учасників чемпіонату, самі отримали величезне задоволення від того, як круто грають ці діти. А коли ми співали для них - вони дуже круто нас підтримували, так що виступати було подвійно приємно. Взагалі футбол - дуже яскрава і гарна гра і вона робить більш яскравою все наше життя. Життя яскраве!» Турнір проходив за підтримки Української Біржі Благодійності, Київської державної міської адміністрації та молодіжної організації AIESEC в Україні. У свою чергу Adidas надала форму та спортивний інвентар для дітей, а видавничий дім Sanoma Media подарунки для дітей. Медіа партнером виступила газета «Сегодня». А ще ми проводили благодійну лотерею на підтримку наших підопічних. Ми дуже вдячні усім, хто прийшов на захід, підтримав команди як щирими оплесками, так і благодійним внеском. Ваша Команда УББ
24/05/12
14:29
Футбол об’єднує тисячі дітей. УББ разом з ЮНІСЕФ проводить в Україні турнір з футболу для підтримки дітей, які потрапили у складне життєве становище не з власної провини. На стадіоні Локомотив (біля метро Вокзальна) відбудеться всеукраїнський футбольний турнір, а після нього концерт за участю відомих українських зірок. Метою проведення турніру є допомога цим дітям. Ми закликаємо діяти заради них! Приєднуйся до нас 31 травня!!!
03/04/12
17:49
Красиво написано "Допоможіть і ви зробити так, щоб ці діти грали у футбол, а не в щоденну гру на виживання"
14/03/12
21:22
А скольким детям вы уже помогли?
03/03/12
13:13
Бездомних дітей бути взагалі не повинно. Це катастрофа суспільства. Іншими словами це не назвеш.

Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Рахунок


Платіжне доручення


Накладна


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Лист від оператора допомоги


Лист-поясненняСТБ. Дитячій бездоглядності - червону картку!

ефір 31.05.2012Чиновники хочуть до 2020-го року забезпечити всіх дітей-сиріт сім'ями. В планах - віддати обездолених дітлахів без батьківської опіки прийомним родичам або у дитячі будинки сімейного типу. Сьогодні ж українських дітей із складними долями об'єднали футболом. Під егідою ООН в Києві відбулися спортивні матчі.

Бездоглядності червону картку! Своє ЄВРО!

ефір 31.05.2012У Києві розіграли кубок ЮНІСЕФ для соціально незахищених дітей. До складу команд з різних міст України юні спортсмени потрапили або з вулиці, або з інтернату. Серед організаторів турніру - Українська Біржа Благодійності, яка постійно допомагає знедоленим і знаходить спонсорів для вирішення різних дитячих проблем.

В. Ващук на Кубку ЮНІСЕФ

31.05.2012Владислав Ващук, відомий футболіст, захисник ФК «Динамо» у 1993 -- 2008рр. під час всеукраїнського футбольного турніру «Кубок ЮНІСЕФ» серед команд дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, який 31 травня організував Дитячий фонд ООН ( ЮНІСЕФ) в Україні для того, щоб допомогти реабілітації дітей, а також привернути увагу громадськості до ключових проблем реалізації прав дітей в Україні.

Новий Канал, ”Підйом”. Кубок ЮНІСЕФ!

ефір 31.05.2012Футбол об’єднує тисячі дітей. УББ разом з ЮНІСЕФ проводить в Україні турнір з футболу для підтримки дітей, які потрапили у складне життєве становище не з власної провини. На стадіоні Локомотив (біля метро Вокзальна) відбудеться всеукраїнський футбольний турнір, а після нього концерт за участю відомих українських зірок. Метою проведення турніру є допомога цим дітям

Футбольний турнір на ”Кубок ЮНІСЕФ”

ефір 31.05.2012Поки вся країна чекає чемпіонат ЄВРО, діти вже грають у футбол. Вперше діти, що опинилися у складних життєвих обставинах, приїхали з різних областей до Києва, щоб пограти в футбол. Організатори хочуть, щоб кожна дитина, позбавлена батьківської опіки, була оточена турботою.