Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins260 606 384 грн
Ua
ОСВІТА

Школа молодої еліти

Тернопіль

стартував 23.4.2013

Проект здійснює
Скаутська організація "Пласт"

Є така українська скаутська організація – «Пласт». Вона займається навчанням, вихованням та організацією дозвілля дітей та молоді, дотримуючись кращих скаутських традицій. Тернопільські пластуни запустили проект нетрадиційної освіти для найкращих своїх членів та активної молоді «Школа молодої еліти». Але оскільки проект зовсім молодий та не комерційний, він потребує благодійної підтримки.

Ми всі давно звикли до фраз-кліше «діти – наше майбутнє», «діти – квіти життя». Говорити і навіть вірити у те, що діти – наше «завтра» - приведуть країну до розквіту може будь-хто. Однак є люди, які вірять – дорогу здолає той, хто йде. Національна скаутська організація України «Пласт» всерйоз заходилася кувати майбутнє України і створила Школу молодої еліти.

«Виховувати і навчати будемо за допомогою тематичних тренінгів та командних занять. Учасники школи зустрічатимуться з відомими людьми, які досягли успіху в бізнесі, політиці, науці, громадській діяльності. Розраховуємо, що з часом кращі вихованці школи зможуть долучитися до розвитку Тернополя і навіть держави », - говорить Л. Шимків, організатор Школи.

Молодих людей у школі під час рольових ігор будуть знайомити з професіями банкіра, політика, бізнесмена, лікаря, дипломата. Учнів навчать писати бізнес-плани і реалізовувати свої бізнес-ідеї. Передбачені і заняття з психологом, який допоможе молоді визначити свій соціотип і здібності до тієї чи іншої професії. 

Школа молодої еліти - це місце, де народжуються мрії, дозрівають свідомі цілі та здійснюються впевнені кроки до мети. Тут ти знаходиш коло однодумців, які допомагають тобі ставати кращим. Школа молодої еліти - це дорослі ігри в інтерпретації для юних, це усвідомлення того, що твоє життя - у твоїх руках. Тут тобі дають неоціненний скарб знань, якого ти не знайдеш у звичайній школі чи університеті. Тут виховуються нове покоління молоді, яке змінить Україну.

Оскільки проект масштабний та амбіційний, він потребує значної фінансової підтримки. Наразі Пласт просить усіх, кому небайдуже доля пластунів, доля майбутнього України, допомогти Школі благодійними внесками. 

Деталі...
Сховати...
Зібрали 11 910 грн.
голосів: 7 Проголосувати
голосів: 7 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!

Канцелярія - зібрано! 360.00 грн

Зроблено!

Витрати на навчання - зібрано! 11550.00 грн

Зроблено!
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
УББ
07/04/15
15:38
Шановний донор (ордер 95659) Ваші кошти були зараховані в Скарбничку категорії "ОСВІТА", оскільки збір коштів завершено. Просимо Вас повідомити протягом 14 днів на який інший будь-який Проект перенаправити кошти, надіславши відповідь на operator@ubb.org.ua. У випадку неотримання відповіді, кошти залишаться в Скарбничці категорії "Здоров'я" і у нас з’явиться можливість врятувати ще чиєсь життя чи придбати необхідне медичне обладнання. Дякуємо Вам за підтримку!
УББ
24/12/13
12:04
Украинская Биржа Благотворительности теперь имеет счет в ПриватБанке! Теперь делать платежи еще быстрее и удобнее – через систему Приват24.

Счет УББ в ПриватБанке: Отримувач: МБФ Українська Біржа Благодійності. ЄДРПОУ/ДРФО: 38005762, ПриватБанк МФО 300711, р/р: 26006052720940, призначення платежу: благодійна допомога на проект "-----НАЗВА ПРОЕКТУ-----". НАПОМИНАЕМ! При платеже на расчетный счет в графе "Призначення платежу" нужно ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать НАЗВАНИЕ ПРОЕКТА или НОМЕР ОРДЕРА (его можно посмотреть в сгенерированной платежке - если ввести сумму в Плетежном формуряле, выбрать способ оплаты «Наличными», и нажать «Заплатить». Еще проще платежку распечатать, и идти в банк с ней).

Счет УББ в банке Кредит Днепр: Отримувач: МБФ «Українська Біржа Благодійності», ЕДРПОУ 38005762, Р/р 2600630669802, Банк КредитДнепр МФО 305749. Призначення платежу - Благодійна допомога на проект "-----НАЗВА ПРОЕКТУ-----". НАПОМИНАЕМ!! При платеже на расчетный счет в графе "Призначення платежу" нужно ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать НАЗВАНИЕ ПРОЕКТА или НОМЕР ОРДЕРА (его можно посмотреть в сгенерированной платежке - если ввести сумму в Плетежном формуряле, выбрать способ оплаты «Наличными», и нажать «Заплатить». Еще проще платежку распечатать, и идти в банк с ней).

21/12/13
08:53
Здавствуйте,напишите пожалуйста расчетный счет Приват банка
25/11/13
11:00
Цьогорічний курс Школи Молодої Еліти розпочинається 15 листопада 2013 року і буде тривати до 1 вересня 2014 року. Цього року свою діяльність школа розпочне одночасно у трьох містах: Львові, Тернополі та Києві.

Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Чек


Договір


Договір


Чек


Акт