Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins310 882 703 грн
Ua
ЗДОРОВ'Я

Життя не на волосині. Життя на ниточці

Киев

стартував 9.8.2013

Проект здійснює
БФ "Запорука"

У Національному інституті раку щорічно оперують близько 300 дітей. Кожне хірургічне втручання відбуваються із застосуванням шовного матеріалу. Якого, особливо у дитячому відділенні, постійно не вистачає. Мета нашого проекту – зібрати гроші на ці матеріали, придбати їх і передати у лікарню.

Сьогодні у хірургів є можливість використовувати різні типи шовних матеріалів. Це матеріали різної міцності, складу, товщини; для різних типів тканин; той, що розсмоктується і той, що не розсмоктується.

Такий широкий спектр дозволяє вибрати той тип матеріалу, який не лише полегшує роботу лікаря, а й дозволяє прискорити загоєння рани, уникнути їх інфікування, а у випадку з шовним матеріалом, що розсмоктується, уникнути повторної травматизації місця розрізу.

Незважаючи на те, що у Національному інституті раку є певний шовний матеріал, дитяче відділення має додаткові потреби. Адже тут лікують немовлят з першого дня народження і майже дорослих вісімнадцятирічних юнаків і дівчат. До кожного індивідуальний підхід в залежності від маси тіла, від ступені сформованості тканини тіла.

Шовний матеріал використовують не лише для проведення складних операцій, а й для більш простих — таких як “підшивання” катетера. Звичайно, не маючи у наявності всього спектру необхідного матеріалу, робота лікарів не зупиниться — використовуватимуть те, що є. Але наявність всіх можливих варіантів дозволить полегшити процес лікування дітей, які й без того страждають від постійних болісних процедур.

Деталі...
Сховати...
Зібрали 28 460 грн.
голосів: 13
голосів: 13 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!
aninimouse

Oksana

Сума: 100.00 грн.
Дата: 12.08.2013 15:39:31


aninimouse

Анонімна допомога

Сума: 100.00 грн.
Дата: 12.08.2013 14:58:34


aninimouse

Ліля

Сума: 50.00 грн.
Дата: 12.08.2013 14:28:40


aninimouse

Анонімна допомога

Сума: 10.00 грн.
Дата: 12.08.2013 10:23:17


УББ
28/02/14
06:02
Інформація від оператора допомоги: "В лютому 2014 року на проект «Життя не на волосині. Життя на ниточці» (договір 46.8) на УББ було зібрано більше половини необхідної суми коштів. За нашим проханням нам було перераховано кошти для закупки шовного матеріалу у дитяче відділення Національного Інституту раку. Із списку ниток, які планувалося закупити, лікарі обрали найнеобхідніші на сьогоднішній день, враховуючи заплановані на місяць операції – вік дитини, тип пухлини, розташування пухлини та можливі післяопераційні ускладнення, ампутація чи ендопротезування кінцівок. Це вісім видів шовного матеріалу Polysorb та Surgipro у кількості 288 штук. Вартість їх становить 15532 грн., 92 коп. Шовний матеріал передано у дитяче відділення, отже вже із сьогоднішнього дня він буде використовуватися лікарями у операційній та допомагати їм у порятунку дітей. "
04/02/14
17:14
Дякуємо усім, хто лишається небайдужим та допомагає зібрати кошти на "ниточки", які потрібні лікарям під час операції дітям. На суму, яку вже зібрали на сьогоднішній день, ми плануємо закупити частину шовного матеріалу та передати у операційну дитячого відділення. До нас часто звертаються батьки допомогти їм знайти той чи інший шовний матеріал, адже в аптеках вони його придбати не можуть, а у багатьох просто немає грошей.
12/08/13
13:56
Наш новий проект викликав багато дискусій. Збирати кошти на такий «неходовий» товар – гибла справа. Я сама швидше пожертвувала б на лікування Маринки чи Петрика, аніж на нитки. Але якщо задуматися, то ці нитки допоможуть не одному Петрику, і потрібні вони не для вишивання, а для того щоб зашити цим же діточкам животики, і для того, щоб вони менше страждали. Страждань і болі їм, повірте, достатньо. Дуже прошу Вас підтримати нас і перерахувати кошти на цей проект.

Життя не на волосині. Життя на ниточці


В альбомі зібрані фотографії, що демонструють хід проекту або знайомлять з його учасниками.

Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Рахунок


Платіжне доручення


Видаткова накладна