Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins266 259 431 грн
Ua
ЗДОРОВ'Я

Подих життя - 2

Київ

стартував 14.8.2013

Проект здійснює
БФ "Свічадо"

Без їжі людина може вижити кілька тижнів, без води кілька днів, а без повітря лише кілька хвилин. Багато новонароджені пацієнтів Охматдиту, особливо глибоконедоношені, самостійно не можуть навіть дихати. І допомогти цим малюкам - борг дорослих, наш з вами! Мета цього проекту - зібрати гроші для придбання апарату штучної вентиляції легенів для відділення реанімації новонароджених в Охматдит.

2009 року сучасним обладнанням повністю забезпечили відділення виходжування новонароджених неонатального центру лікарні «Охматдит». Придбали і встановили інкубатори, реанімаційні столи, інфузійні насоси, монітори життєдіяльності, лампи фототерапії та іншу необхідну апаратуру для лікування новонароджених.

А ось відділення реанімації новонароджених, що розташоване на першому поверсі неонатального корпусу, новою технікою не оснащувалося. На жаль, саме в цьому відділенні зараз велика частина наявного обладнання морально застаріла, частина вийшла з ладу і не підлягає ремонту. У реанімації відсутній апарат для неінвазивної штучної вентиляції легенів. А це - найменш травмуючий вид ШВЛ, він дозволяє подавати кисень дитині через маску, а не через трубку, що вводиться в трахею.

За таким принципом працює апарат Infant Flow SiPAP виробництва компанії VIASYS. Він є унікальним. Прилад фіксує спроби самостійного дихання пацієнта, автоматично підлаштовується під них і демонструє найкращі характеристики. Такими апаратами оснащуються пологові будинки Європи і США. Практикуючі лікарі в усьому світі вважають за краще по можливості виходжувати дітей, використовуючи Infant Flow. В Україні даний апарат вже є в багатьох відділеннях реанімації новонароджених. А в єдиному дитячому спеціалізованому медзакладі 4 рівня надання допомоги «Охматдит» - приладу досі немає!

Якщо «подарувати» Охматдиту Infantflow SiPAP, то ми допоможемо десяткам і сотням недоношених дітей та їх родинам, зменшимо тяжкість ускладнень, пов'язаних з класичною ШВЛ, скоротимо час перебування малюків у реанімації!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 15 542 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

Деталі...
Сховати...
Відмінено
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
26/11/14
15:38
Шановні донори, просимо підтримати нас у проханні перенаправити свої пожертви на проект "Ультразвук лікує рани", бо саме зараз у нас з'явилась унікальна можливість до кінця року придбати апарат "Arobella" за ціною, яка не зважаючи на коливання курсу валют є фіксованою. Але часу до кінця 2014 лишилось вже дуже мало часу і ми сподіваємось на вашу підтримку, щоб встигнути і не залишити діточок однієї з найскладніших груп хворих у відділенні гнійної хірургії НДСЛ "ОХМАТДИТ" з обширними інфікованими ранами, що довго не гояться, без нашої з вами допомоги. Завчасно щиро вам вдячні за розуміння.
УББ
25/11/14
12:15
Шановні друзі! Оскільки збір коштів зупинено (див.розділ "Документація") просимо донорів, котрі підтримали цей проект, повідомити протягом 14 днів на який інший будь-який Проект перенаправити кошти, надіславши відповідь на operator@ubb.org.ua. У своїй відповіді обов'язково вказати дату сплати, суму, спосіб оплати, ПІБ, номер ордеру (якщо платіж був зроблений через відділення банку). У випадку неотримання відповіді, Ваші кошти будуть перенаправлені в Скарбничку категорії "Здоров'я" і у нас з’явиться можливість врятувати ще чиєсь життя чи придбати необхідне медичне обладнання. Зареєстрованим донорам - надіслано листа-повідомлення окремо. Водночас, Автор проекту звертається до Вас з прохання перенаправити свої пожертвування на інший проект "Ультразвук лікує рани". Дякуємо Вам за підтримку!

Лист від Оператора допомоги


Комерційна пропозиція