Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins245 661 830 грн
Ua
КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

Зробимо культуру доступною для сиріт

м. Запоріжжя

стартував 13.2.2012

Проект здійснює
ГО "Спас"

Це парадокс, але середній школяр з Житомира знає більше про історію Запорізької Січі, аніж дитина, яка живе в самому Запоріжжі! Якщо ця дитина – з інтернату для малозабезпечених. Це жахливо, але такі дітлахи дорослішають і навіть не знають, де вони живуть, не знайомі хоча б у загальних рисах із унікальною історією свого краю.

В місті Запоріжжі є більше 10 інтернатів для дітей з малозабезпечених сімей. Нажаль, діти в них обділені увагою суспільства та держави, а їх виховання та освіта обмежується убогою навчальною програмою інтернатів.

Кожна дитина варта того, щоб відчути себе живою частинкою історії рідного краю, знати про рідкісні традиції та самобутність української культури.

Виховання таких дітей залишається нашою з вами болючою проблемою. Спонсорський внесок на ремонт для інтернату не змінює ставлення вихованців до суспільства і до себе. Власні вчинки, повага оточуючих, їхня увага - найкращі методи виховання кинутого напризволяще покоління.

Дитяча юнацька школа козацького бойового мистецтва «Спас» вже сімнадцять років робить усе можливе заради відродження нашої культури, її традицій та патріотизму. Вихователі школи щоденно працюють із сиротами. Вони організовують для вихованців безкоштовні майстер-класи, ігри, спортивні конкурси та туристичні змагання. Усього цього так не вистачає діткам без родин!

Проте зробити подібні заходи регулярними та різноманітними дуже важко. Адже школа не має навіть маленького приміщення для уроків. Немає грошей на елементарний інвентар та обладнання для роботи із підопічними. Завзяті тренери та вихователі дуже сподіваються на вашу допомогу. Подібні майстер-класи – єдиний яскравий промінь світла для вихованців-сиріт!

Деталі...
Сховати...
Зібрали 1 660 грн.
голосів: 4 Проголосувати
голосів: 4 Ваша оцiнка: ...
Залишилось зiбрати

000 000 000 грн
Зроблено!

Футболки - зібрано! 1500.00 грн

Зроблено!

Футболки - зібрано! 160.00 грн

Зроблено!
Додати запис
Текст запису
макс. об'єм 2000 символів
Залишилось
2000 симв.
OK
Скасувати
07/04/14
12:55
Отримано фінансування від БФ "Костянтина Кондакова" та від БФ "Українська біржа благодійності". Готуємося до початку реалізації проекту, який стартує 14 квітня 2014 року у м. Запоріжжя: замовили футболки для дітей, грамоти, одяг (шаровари, кушаки, папахи), інвентар та обладнання (козацькі шаблі). З 07 квітня 2014 року розпочинаємо інформаційну кампанію по інформуванню жителів Запоріжжя та Запорізької області про початок реалізації проекту.
УББ
16/08/13
14:55
Сума проекту зменшена у зв'язку із запитом від Оператора Допомоги: "Дякуючи спільним зусиллям добрих людей, на сайті ubb.org.ua було зібрано 1660 (тисяча шістсот шістдесят) гривень. У зв’язку з тим, що БФ "Костантина Кондакова» надає нам решту коштів на реалізацію цього проекту, просимо вас зменшити суму проекту до реально зібраної, закрити проект «Зробимо культуру доступною для сиріт» та перерахувати нам зібрані кошти у сумі 1660 (тисяча шістсот шістдесят) гривень."
20/09/12
14:54
Дякуємо за запитання. Насправді, команда "Спасу" вже працює над переробкою данного проекту, з метою зменшення суми коштів, необхідних на його реалізацію. Ми хочемо розпочати з кількох інтернатів і якнайшвидше провести майстер-класи для їх вихованців. Як тільки проект буде перероблено і надіслано поштою в офіс УББ, думаю, ви побачите зміну у розмірі витратах, а також фотографії з перших проведених заходів:)) ГО "Спас".
19/09/12
20:15
Вообще-то 900*100=90 000 (а не 9 000) :) Что-то народ не хочет вносить. Может, проведите пару классов, чтоб показать хоть какой-то результат. Может народ подтянется понемногу. А то можно вечно ждать, пока на 100 классов наберется :)
УББ
26/06/12
14:28
Вот ответ на Ваш вопрос от ОО "Спас": "когда, мы прописывали стоимость грамот - исходили из следующего - интернатов и детских домов в нашем городе и области не менее 100, один мастер-класс расчитан на не больше 30 деток. В лучшем случае хотим провести хотя бы по одному мастер классу для 30 детей в каждом интернате - грамота (сертификат) и др. поощрительные призы в среднем на ребенка обходятся около 30 грн. - так и подсчитали 900 грн. на одну группу (30 х 30) и, соответственно, 9000 для 100 интернатов)". Если у Вас будут возникать еще вопросы, будем рады ответить и подсказать все, что нужно :) Ваша Команда УББ
26/06/12
11:49
В проекте указано, что необходимо 9000 на грамоты - какие-то дороговатые грамоты :)
06/04/12
15:23
Гальмо?
14/03/12
20:39
Що не кажіть, але якщо людина тормоз, то ніякий снікерс уже тут не допоможе… як можна таке казати про наших козаків
22/02/12
08:59
Могу согласиться с Вами, Егор, лишь в том, что понимание истории и ее толкование в наше, и без того запутанное время, кардинально отличается не только от региона к региону, но и различно для каждого отдельно взятого, интересуещегося хоть чем-то, человека. Опровергать Ваше мнение, либо доказывать противоположное никто не будет - мы все взрослые люди, с устаявшимися взглядами и предубеждениями. Но давайте не будем забывать, что данный проект, в своем глобальном масштабе, имеет целью не порождение противоречий - он (как и другие на этом сайте) хочет сдвинуть с места, в превую, очередь социально-культурные проблемы, помочь ребенку найти себя и понять, что ценить, что уважать, во что верить, помочь быть здоровым, активным - осознать, что он НУЖЕН нам с Вами, как представителям общества. В любом случае, спасибо Вам за комментарий, тем самым Вы показываете, что не остаетесь равнодушным к истории, какой бы она не была в Вашем понимании. С уважением, Наталья.
21/02/12
14:53
Запорожские казаки - воины или мелкие бандиты? Судя по не далекой истории - второе. И пусть говорят что хочется, но за Крым воевать с турками русские пришли а казаков почему-то не было.... Егор.

Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту


Звіт про виконання проекту


Фінансовий звіт


Договір про поставку товару


Договір про поставку товару


Рахунок-фактура


Платіжне доручення


Видаткова накладна


Лист-прохання про зменьшення суми проекту


Запорізьких інтернатівців запрошують в козаки

ефір 24.04.2014Запорізьких інтернатівців запрошують в козаки, Новини МТМ, 24.04.2014

Як маленьких запоріжців у козаки посвятили

ефір 16.04.2014Як маленьких запоріжців у козаки посвятили, ВПТВ, 16.04.2014