Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins310 889 125 грн
Ua

ПРОЕКТИ (10 з 524)

Анечка буде боротися! 3

Київська обл.. Стартував 8.7.2020

Майбутня мама була вагітна двійнею. Дві дівчинки, дві сестрички – щастя. Проте новина, яка вибила землю з-під ніг жінки, стала антонімом щастю: одна із дівчаток померла в утробі. Екстрений кесарів розтин, хоч би врятувати другу донечку… Аня вижила. Слава Богу, Аня вижила! 

Сплатити Потрібно 28 000 грн
Залишилось зібрати
000 005 700 грн

Яскраві будні для малих мрійників. 4

Івано-Франківська обл.. Стартував 22.6.2020

Ми продовжуємо працювати над створенням ігрового простору на території притулку для дітей, що на Івано-Франківщині. Запрошуємо і Вас активно долучатися, адже завдяки спільним зусиллям нам вдасться значно швидше перетворити сіру, небезпечну, фізично зношену з елементами бувальщини ігрову зону на сучасний спортивно-ігровий майданчик. 

Сплатити Потрібно 10 413 грн
Залишилось зібрати
000 008 742 грн

Для сиріт у прифронтову зону

Донецька обл.. Стартував 7.7.2020

Робота з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування у "сірій зоні", з дітьми, які, окрім того, що проживають у притулках та інтернатах та яких безпосередньо торкнувся збройний конфлікт в Україні – це діяльність, якою систематично займається не так багато людей. Волонтери нашого Фонду є саме такими людьми, з тих небагатьох.

Сплатити Потрібно 25 452 грн
Залишилось зібрати
000 022 280 грн

Чужих дітей не буває. Допоможи сиротам

Київ. Стартував 7.5.2020

Центр "Місто щасливих дітей" вже більше 12 років допомагає знедоленим дітям. У Центрі такі дітки знаходять притулок і нарешті потрапляють у безпечне місце. Це діти, які пережили занадто багато – насильство, голодування, вони були кинуті власними батьками, у деяких з них померли близькі, і вони просто нікому не потрібні. У Центрі діток забезпечують необхідним: харчування, проживання, навчання. Поряд із цим починається соціально-психологічна реабілітація після пережитих трагедій. Центр існує тільки завдяки благодійникам і зараз ми потребуємо допомоги в оплаті комунальних послуг та забезпечення будинку теплом, світлом, водопостачанням. Без вас нам не впоратись!

Сплатити Потрібно 85 400 грн
Залишилось зібрати
000 022 889 грн

Допоможіть Кирилкові одужати! 4

Одеса. Стартував 10.6.2020

Дорогі донори! Ви вже знайомі з Кирилом Іваненко, у мами якого час вагітності та пологів збігся з початком бойових дій в 2014 році. Сім'я на той момент проживала в Донецькій області, м. Дебальцеве. Пологи були важкими – Кирило народився в гіпоксії. Кисневе голодування головного мозку призвело до таких діагнозів: ДЦП, затримка психо-фізичного розвитку, дистоничний тетрапарез, атиповий аутизм. Юля змушена була покинути зону АТО і стати переселенкою в чужому місті, з хворою дитиною на руках.

Сплатити Потрібно 43 200 грн
Залишилось зібрати
000 032 748 грн

Хочу підспівувати птахам! 4

Бердянськ. Стартував 1.7.2020

Саша народився влітку. Мабуть, тому в нього така тепла сонячна усмішка, а в очах – "вогники". І саме ця усмішка ось уже 12 років допомагає Олександру Островському бути "своїм" серед хлопчиків і дівчат його рідного містечка. У Саші ДЦП і двостороння сенсоневральна глухота. Кожне слово йому дається з великими труднощами. Він особливий і такий улюблений син і найкращий друг! Друг, який з нетерпінням чекає можливості сказати на весь світ, який він радий, що живе! Який він радий, що поруч з ним стільки добрих людей! 

Сплатити Потрібно 51 800 грн
Залишилось зібрати
000 042 060 грн

Операція для Марійки

Вінницька обл.. Стартував 15.7.2020

Одразу після народження Марійки батьки помітили, що у донечки щось не так з формою голівки. Якщо дивитись в профіль, голівка мала занадто округлу форму зі скошеною потиличною частиною. Тоді батьки почали ретельне обстеження малечі. Вінницькі лікарі порадили показати дівчинку київським нейрохірургам. В Інституті нейрохірургії Марійці встановили діагноз "краніостеноз" і рекомендували реконструктивну краніопластику.

Сплатити Потрібно 89 059 грн
Залишилось зібрати
000 069 011 грн

Вирватися з пастки

Дніпро. Стартував 15.7.2020

Під час карантину на 30-50% зросла кількість звернень на гарячі лінії з приводу домашнього насильства. Страшно? Безумовно. Сподіваймося, жахлива статистика приверне увагу до проблеми, й суспільство стане, нарешті, менш толерантним до цього явища. Щоби спільно надавати комплексну юридичну, соціальну та психологічну допомогу постраждалим від домашнього насильства, 7 дніпровських організацій об'єдналися в мережу "Пані патронеса". 

Сплатити Потрібно 112 200 грн
Залишилось зібрати
000 109 520 грн

Мені хочеться жити

Київ. Стартував 16.3.2020

У неї вкрали 50 тисяч гривень і поставили хрест на її лікуванні. Два роки боротьби за життя із раком молочної залози 4 стадії. Два роки безкінечних зборів коштів. Два роки операцій, хіміотерапій та опромінень. І тепер знов життя висить на волосині. Стався рецидив. І одночасно вкрали кошти з особистої картки на черговий курс лікування. А пауза в лікуванні для неї – смерть. Половина вкраденого – пожертви, перераховані до її дня народження, інша половина – кредитний ліміт. Загалом – це сума наступного курсу, а значить – ще одного місяця життя для неї. Тепер цих грошей немає, і вона благає вас про допомогу. 

Сплатити Потрібно 469 380 грн
Залишилось зібрати
000 187 881 грн

Допоможи їм дихати і жити

Кривий Ріг. Стартував 27.2.2020

Людина починає хворіти, людині важко дихати. Викликає швидку або добирається до лікарні самостійно – сподівається на допомогу. Але обстеження і аналізи вимагають часу, лікування діє не миттєво. Але чи можна уявити, що лікар говорить тобі: "А дихати будеш завтра" або "через тиждень"?! Навіть хвилина задухи – пекло, що здається нескінченним. У всьому цивілізованому світі таким пацієнтам підключають додаткову подачу кисню і людина відразу отримує полегшення. У багатьох українських лікарнях кисню... не вистачає. Просимо допомогти купити кисневий апарат для пацієнтів Криворізької
міської лікарні. 

Сплатити Потрібно 15 750 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн