Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ПРОЕКТИ (10 з 429)

Врятувати життя Олексію! 4

Донецька обл.. Стартував 9.8.2017

Олексій Удовиченко добре знайомий донорам УББ: завдяки підтримці небайдужих людей вже тричі йому купувалися і передавалися препарати для лікування. І сьогодні хлопчикові знову потрібна наша допомога і підтримка! 19 липня Льоші виповнилося 4 рочки. Хлопчик родом з Маріуполя Донецької області. В результаті розвитку військових дій практично біля будинку, в якому проживав Альоша, перебувати там стало небезпечно, і батьки змушені були покинути будинок і виїхати до родичів у м. Дружківку.

Сплатити Потрібно 7 825 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Речі на 1 вересня для дітей с притулку

Київ. Стартував 1.8.2017

Наближається осінь, а з нею і свято "Першого дзвоника". Чи буде в цей день святковий настрій у підопічних Центру допомоги «Місто щасливих дітей» залежить від кожного з нас! Притулок для дітей, де живуть сироти, діти "з вулиці", діти, які пережили трагедію, фінансується тільки завдяки небайдужим людям. І зараз стоїть задача забезпечити підопічних притулку шкільним одягом на 1 вересня. БО «Місто щасливих дітей» звертається по допомогу до вас!

Сплатити Потрібно 15 898 грн
Залишилось зібрати
000 000 460 грн

Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів. 5

Івано-Франківськ . Стартував 21.6.2017

У відділенні недоношених новонароджених Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні на лікуванні перебувають малюки вагою 500-2500 грамів. 80% з них потребують кисневої підтримки. Але кисень, окрім своїх лікувальних властивостей, має і багато побічних ефектів. Щоб отримати позитивний ефект від кисневої терапії, треба визначати насичення крові і тканин киснем спеціальним приладом – пульсоксиметром.

Сплатити Потрібно 52 200 грн
Залишилось зібрати
000 019 523 грн

Медична помилка – не вирок.

Дніпро. Стартував 3.8.2017

Вісім років тому в нашій сім'ї з'явився наш довгожданий синочок Михайлик. Дитина народилася здоровою і була для мене найкрасивішою дитиною в світі. До двох років Михайлик не дуже відрізнявся від інших діток. Але потім ми стали помічати, що він зовсім не розуміє обернену мову, та і його мова зовсім не розвивалася. Ми стали звертатися до невропатологiв, приймали купу препаратів. Дитина була дуже гіперактивною і нервовою, було дуже важко.

Сплатити Потрібно 28 450 грн
Залишилось зібрати
000 019 899 грн

Вадик проти епілепсії

Дніпропетровськ. Стартував 22.4.2016

Юля Рубан народила свого первістка Вадима на 5 курсі університету. Малюк ріс, нормально розвивався, радуючи маму. Але її щастя не тривало й року. Одного разу, коли Вадику було 10 місяців, дитина на кілька хвилин втратила свідомість. Із тих пір такі напади повторювалися часто. А лікарі повторювали: "Нічого страшного" і до 3 років не ставили дитині правильного діагнозу й не призначали відповідного лікування, незважаючи на те, що розумовий розвиток дитини практично зупинився.Лише коли Вадик з мамою потрапив до лікарні, прозвучало страшне слово "епілепсія".

Сплатити Потрібно 45 000 грн
Залишилось зібрати
000 026 711 грн

MIBG терапія для Лілі! 2 етап

Харківська обл . Стартував 2.8.2017

Ліля ще надто маленька, щоб розуміти, що з нею відбувається. Мама, як може, пояснює, навіщо терпіти болючі "укольчики" чи ковтати гіркі "чарівні" пігулки. Майже рік дівчинка провела у лікарні, де завершила протокол лікування. У червні Ліля пройшла MIBG-сканування в Італії. Кошти також були зібрані на УББ. На жаль, результат дуже невтішний, оскільки є залишки ракової пухлини.

Сплатити Потрібно 228 000 грн
Залишилось зібрати
000 142 121 грн

Вона одна на мільйон!

Київ. Стартував 7.8.2017

З мільйона українських школярок – одна обирає професію журналіста. Інна Жмуд – саме та – одна на мільйон. Вона зробила сотні матеріалів, які допомогли тисячам людей – врятувати дітей, перемогти непробивних комунальників, відстояти і захистити свої права. Тепер допомоги потребує сама Інна. Знову вона – одна на мільйон. На мільйон онкохворих – лише один подібний випадок. Адренокортикальна карционома лівого наднирника. Українські лікарі зробили все, що могли. Але в Україні таке не лікують. В Німеччині взялися.

Сплатити Потрібно 233 000 грн
Залишилось зібрати
000 155 685 грн

Я буду чути!

Дніпро . Стартував 15.8.2017

Люблячі батьки, спільнi плани, цілі, турботи. Найбільше щастя –  донька! Приємні клопоти, організація першого Дня народження, першого (!) – радість для молодої сім'ї. За 2 тижні до довгоочікуваного свята батьки відчули недобре через те, що на якийсь дуже гучний звук, від якого всі присутні сіпнулися і обернулися, Мiлочка навіть не моргнула... Всi запанікували, почали перевіряти різними способами реакцію на звук, але її не було.

Сплатити Потрібно 200 000 грн
Залишилось зібрати
000 198 919 грн

Владочці потрібен янгол!

Донецька обл.. Стартував 11.7.2017

"Мені часто сниться один сон: ранок, тепле сонечко ніжно гладить щічку моєї донечки. Вставай, моя хороша, тебе чекає новий день, повний пригод, – школа, друзі, ігри, сміх, метушня! Але сон розбивається вщент від несамовитої сирени швидкої, я повертаюся в реальність і знову усвідомлюю, де я: маленька задушлива палата, ліжка, запах ліків і голі білі стіни лікарні, що стала для нас вимушеною домівкою ось вже кілька років. У цій реальності немає місця сміху і витівкам, тут діти швидко дорослішають і починають розуміти ціну життя.

Сплатити Потрібно 295 531 грн
Залишилось зібрати
000 217 711 грн

Без нирки нема життя!

Київ. Стартував 20.6.2017

Через чотири місяці після народження Богдана у важкому стані госпіталізували в "ОХМАТДИТ", у відділення інтенсивної терапії хронічних захворювань. Діагноз хлопчика: хвороба нирок 5-го ступеня, двосторонній гідронефроз, вроджена аномалія розвитку сечової системи. Пізніше лікарі поставили ще один неврологічний діагноз, який, як згодом виявилося, був знятий. Майже чотири місяці Богдан провів у лікарні.

Сплатити Потрібно 2 800 000 грн
Залишилось зібрати
002 541 516 грн