Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ПРОЕКТИ (10 з 639)

22-річна красуня бореться за життя. 3

Полтавська обл.. Стартував 25.4.2019

Аліна Сютрик з Полтавщини вже півроку відчайдушно намагається подолати лімфому. Позаду вже 6 курсів хіміотерапії, є позитивні результати – пухлина зменшується, і шанси на одужання дівчини великі. І попри наявність в неї смертельно небезпечної хвороби, світла та позитивна Аліна вже будує плани на майбутнє життя. Ця стійка та й цілеспрямована дівчина стримує всілякі намагання впасти у відчай, вигадуючи собі різноманітні заняття під час сумних лікарняних буднів.

Сплатити Потрібно 15 892 грн
Залишилось зібрати
000 015 790 грн

Кожна дитина важлива

Київ. Стартував 25.4.2019

Кожна дитина в цьому світі повинна жити повноцінним життям – в любові. Мене звуть Сергій Кухтін, і багато людей знають мене як волонтера Центру допомоги дітям "Місто щасливих дітей". У моїй стрічці соціальних мереж багато постів, де я ділюся моментами і подіями, які відбуваються в житті дітей з притулку. Моя мета – зробити так, щоб у дітей, яких кинули власні батьки, були завжди поруч люди, готові поділитися своїм теплом і любов'ю. Разом ми зможемо допомогти Центру допомоги, який вже 11 років допомагає знедоленим дітям знаходити захист і допомогу. 

Сплатити Потрібно 77 000 грн
Залишилось зібрати
000 075 170 грн

Дорослі теж хочуть жити. 2

Запоріжжя. Стартував 24.4.2019

У Дмитра дуель із раком. Більше року він намагається здобути перемогу над хворобою. Змінюються протоколи лікування, осипається тільки-но відросле волосся, з'являються болісні побічні дії "хімії". Але позитивна динаміка є, і це надихає на подальшу боротьбу! У Дмитра дуель... Хоча ні, рак у цьому бою один, а з Дімою дуже багато добрих сердець. Не залишайте його сам на сам із хворобою! 

Сплатити Потрібно 95 600 грн
Залишилось зібрати
000 095 559 грн

Паралімпієць потребує слухового апарату

Київ. Стартував 24.4.2019

Перед нами 32-річний киянин Олексій Висоцький – сильний і вольовий молодий чоловік. Приємний співрозмовник. Про спорт він розповідає цікаво і докладно. Та й не дивно, адже він цим живе. Складно уявити, що у цієї людини можуть бути проблеми зі здоров'ям. Однак це факт – з самого дитинства сьогоднішній паралімпієць без спеціального апарату абсолютно нічого не чує. 

Сплатити Потрібно 25 000 грн
Залишилось зібрати
000 024 898 грн

Шанс для Олежика. 2

Київ. Стартував 23.4.2019

Олежик народився другою дитинкою з двійні. Перші три місяці свого життя він був як звичайне здорове немовля, гарненько набирав вагу та навіть обігнав свою сестричку. В три місяці родина помітила, що Олежик не фіксує погляд, і почали обстеження. Важко передати, що пережила мама, дізнавшись про діагнози Олега. Та, на жаль, жахливі недуги з часом тільки погіршувалися та примножувалися. Спочатку вроджені вади головного мозку, мікроцефалія, спастична диплегія, сліпота, потім тетрапарез, двостороння сенсорна глухота, в 1,3 року трахіостомічна трубка, а в три роки, після тяжкої аспіраційної пневмонії, живильний зонд. 

Сплатити Потрібно 14 500 грн
Залишилось зібрати
000 014 198 грн

Діти заслуговують на краще!

Коломия. Стартував 23.4.2019

Для кожної мами найголовніше – здоров’я дитини. Та коли її дитина трохи прихворіє, вона зразу мчить до лікарні. Та чи можна лікувати найріднішу кровинку в таких умовах? Бюджет держави на придбання нових меблів чи обладнання дуже скромний, та що там казати – не завжди й ліки є в наявності. Половина пацієнтів, які потрапляють до Коломийської дитячої лікарні, це діти із багатодітних, кризових та малозабезпечених сімей, а також напівсироти. Тобто це та категорія населення, яка і так живе не в найкращих умовах. Але коли такі діти потрапляють в лікарню, ситуація стає ще більш плачевною. 

Сплатити Потрібно 39 990 грн
Залишилось зібрати
000 038 154 грн

СМА, стоп! 2

Донецька обл.. Стартував 23.4.2019

Чарівна Даша у красивому платтячку на інвалідному візочку блискуче виконала роль Марійки в інклюзивній постановці балету "Лускунчик". За лаштунками залишилася щоденна титанічна праця, ортопедичні засоби, медичні препарати, ін'єкції, амінокислоти, все що стримує СМА – важке генетичне захворювання, що прогресує. Його неможливо вилікувати, але можлива підтримка організму і відчайдушне стримування хвороби, щоб вона швидко не прогресувала. Це спосіб життя дитини – невиліковний, дороговартісний і довічний. 

Сплатити Потрібно 6 290 грн
Залишилось зібрати
000 006 188 грн

Повернемо зір Олексію

Запорізька обл.. Стартував 23.4.2019

Проблеми із зором у 15-річного Олексія почалися ще у дитинстві. Це був не перший випадок хвороби в родині. У його прадіда, бабусі, батька, старшої сестри і її дочки теж проблеми із зором. І Льоші захворювання передалося у спадок, у нього погано бачить ліве око. Хлопчик із батьками проживає в Запорізькій області. Льоша з багатодітної сім'ї, він – пізня і остання дитина в сім'ї. Навчається він у звичайній сільській школі, у 8 класі. На уроках інформатики хлопчикові складно працювати за комп'ютером: трішки позаймається, і перед очима все пливе... Він не бачить. 

Зроблено Зібрали 6 356 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мама Поруч

Київ. Стартував 22.4.2019

Запитайте будь-яку дитину на землі, що для неї найважливіше, і ви почуєте: «Мама». Тому що, тільки мамі вдається розвіяти будь-які страхи одним чарівним «тшшш, мама поруч»… Благодійна акція – флешмоб #МамаПоруч, присвячена міжнародному Дню матері, і мета її допомогти дітям, які лікуються в Національному інституті раку завжди бути поруч з їх матусями.

Сплатити Потрібно 1 000 000 грн
Залишилось зібрати
000 999 798 грн

Мамо, навчи мене ходити

Вінницька обл.. Стартував 22.4.2019

"Мамо, навчи топати, я хочу ходити, як усі дітки", – таку фразу одного дня почула мама Микити, з того дня вона досі розриває їй серце, адже у її сина ДЦП… Як пояснити дитині, чому вона не може робити те, що роблять її однолітки, або цього можна досягти, але це потребує колосальних зусиль? Микиті з перших своїх днів приходиться боротися за власне життя: передчасно народжений, 4 дні знаходився у реанімації, далі – місяць у відділенні патології новонароджених з діагнозом: утробне інфікування з ураженням легень та головного мозку. Зрештою хлопчику поставили діагнози: ДЦП, подвійна геміплегія, міоклінічні напади, затримка психомовного розвитку. 

Сплатити Потрібно 21 750 грн
Залишилось зібрати
000 019 014 грн