Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ПРОЕКТИ, СХІД (10 з 73)

Допоможіть випрямити спину

Дніпропетровська обл.. Стартував 23.1.2018

У родині Євгена Воловича та Ірини Хоменко четверо дітей. Старша – Аня – опора й помічниця для батьків, а ось у 15-річного Юри зі здоров'ям біда. Коли хлопчикові було 5 місяців, він захворів на запалення легенів, як ускладнення, розвинувся енцефаліт. Через нього Юра виявився повністю паралізованим. Після декількох тижнів у лікарні Юрочка частково оговтався, але права рука й нога залишилися практично нерухомими.

Сплатити Потрібно 84 500 грн
Залишилось зібрати
000 084 500 грн

Лікування з вітром у волоссі

Донецька обл.. Стартував 19.1.2018

Історія родини Мірошниченків почалася в 2007 році, коли після тривалого лікування безпліддя щасливим батькам повідомили, що у них буде двійня! Дітки так поспішали побачити своїх маму з татом, що з'явилися на світ на 10 тижнів раніше терміну. Першою народилася Валечка з вагою трохи більше кілограма. Валерій всього на 270 грамів важчий за сестричку. Мама Таня і не припускала, який страх за своїх дітей їй доведеться пережити в такий, здавалося б, щасливий день. Вже в першу хвилину життя крихітних немовлят підключили до ШВЛ (штучної вентиляції легенів). Три довгих місяці нескінченні уколи, крапельниці, процедури.

Сплатити Потрібно 29 870 грн
Залишилось зібрати
000 029 719 грн

Арифметика життя

Донецька обл.. Стартував 18.1.2018

В Іллі важке захворювання – меланома шкіри. Лікарі кажуть, ця хвороба виліковна. Так, виліковна, але лише за умови вчасного та якісного лікування. У світі успішно застосовують препарат "Кітруда ". В Україні лікарі також почали його досить успішно використовувати. Фактично, це єдиний шанс Іллі на одужання. Але вартість одного флакончику з рятівною ін’єкцією складає сто двадцять тисяч гривень! А для початку лікування потрібні два флакони. Така арифметика життя.

Сплатити Потрібно 240 540 грн
Залишилось зібрати
000 221 129 грн

Допоможіть врятувати єдину донечку! 2

Дніпропетровська область. Стартував 28.12.2017

Маленька дівчинка з сірими очима та чарівною посмішкою вже знайома донорам УББ. Так, це 5-річна Софійка Збара з Дніпропетровської області. Її історія зачепила серця багатьох небайдужих людей. Завдяки їх підтримці дівчинка отримала необхідний для лікування препарат метотрексат, за що вдячна мама Софійки. Та зараз дівчинка знову потребує нашої допомоги!

Нагадаємо, влітку у дівчинки виявлено рак крові та призначено лікування хіміотерапією. Перший протокол пройдено. Наразі Софійка продовжує лікування по другому протоколу.

Зроблено Зібрали 15 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Чарівні ліки від раку

Нікополь. Стартував 27.12.2017

Залишитись трьом хлопчикам без матусиної любові і турботи – це єдине, що насправді турбує сьогодні Олену! У віці 38-ми років, майже одразу по завершенню природного годування молодшого сина, Олена відчула біль у грудях і звернулась до лікарів, які, на жаль, одразу не надали належної уваги її стану здоров'я. Лише згодом, після проведення ретельного обстеження був встановлений страшний діагноз – рак молочної залози.

Зроблено Зібрали 44 150 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть почути сестричку!

Костянтинівка. Стартував 26.12.2017

Історія цієї родини вражає уяву. Малюки-двійнята Валера і Валечка віщували радість і безмежне щастя батьківства. Але все пішло не так... У перші роки життя синочкові поставили діагноз ДЦП, а донечці - тотальну сліпоту. І, якщо постійні заняття і реабілітації хлопчика поставили на ноги, то численні операції дівчинці зір так і не повернули. До сліпоти додалися напади епілепсії. Але поруч постійно був люблячий, уважний і турботливий брат, готовий в будь-який момент підставити плече, допомогти та просто поговорити по душам.
Після важкої хвороби Валера почав втрачати слух... Батьки активно взялися за лікування.
А потім до рідного Донецька прийшла війна...

Зроблено Зібрали 8 474.44 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Звільніть принцесу від злого закляття!

Селидове, Донецька обл.. Стартував 22.12.2017

"Вітаю! Мене звуть Настуня, мені 4 рочки і я - сама справжня принцеса - так кажуть матуся і татусь, а вони ніколи не брешуть!
Вони на мене дуже чекали та мріяли про чарівне казкове життя для мене. Але, поки що, казка виходить страшна.
Спочатку зла відьма наклала на мене своє закляття і мої ніжки паралізувало. Я не можу, бігати, стрибати, танцювати... я навіть ходити не можу, хоча я вже доросла! Це дуже сумно. Я так хочу піти на бал і вальсувати в справжньому платті принцеси!

Зроблено Зібрали 11 610 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Саша мріє встати з інвалідного візка

Луганськ. Стартував 22.12.2017

У неї небесного кольору очі та чарівна посмішка - від мами.
Носик, вушка і цілеспрямований погляд - від тата.
Олександра друга дитина в сім'ї з різницею в 18 років!
Дитина, народжена серцем раніше, ніж зачата.
Маля з'явилося на світ на 33 тижні з високими показниками антитіл і білірубіну. Перенесла реанімацію і два переливання крові. Через кілька тижнів Сашуньку виписали як абсолютно здорову.
У півроку на плановому огляді вперше проявився судомний синдром. І почалися митарства родини по лікарнях.

Зроблено Зібрали 12 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Богом даний хлопчик мріє ходити

Луганська обл.. Стартував 19.12.2017

Богданчик любить дивитися мультфільми, плескатися у воді, гратися машинками, їсти манну кашу і цукерки. Любить, коли його хвалять. А ще обожнює маму. Богданчик не любить уколів, нескінченні пігулки, лікарні, заняття, які завжди приносять біль. А ще ненавидить війну. Вибухи він чув ще в маминому животику, на п'ятому місяці вагітності. Народжувався під звуки пострілів... Пережитий мамою стрес і помилка лікарів, яким довелося приймати пологи в напруженій обстановці, привели до того, що хлопчик народився синеньким, внаслідок кисневого голоду.

Зроблено Зібрали 11 940 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дамо Лєрі шанс. 4

Дніпропетровська обл.. Стартував 15.12.2017

Валерія – перша, довгоочікувана і дуже бажана дитина в сім'ї. Її поява мала стати справжнім подарунком для мами з татом. Але дуже важкі пологи і безпорадність лікарів стали причиною обширного крововиливу у мозок дитини. В результаті – гіпоксичне голодування, судомний синдром і доля безпорадного інваліда в цьому світі. Не бажаючи пасувати перед невблаганністю діагнозу, мама дівчинки вступила в нерівну боротьбу з цією приреченістю.

Зроблено Зібрали 7 640 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн