Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins280 450 564 грн
Ua

ПРОЕКТИ, KYIV MARATHON 2019 (10 з 38)

Біжу, щоб у селі була медицина. Роман Олексенко

Львівська обл.. Стартував 27.9.2019

Роман Олексенко, керівник проекту "Розвиток громад", Корпус миру США в Україні, співзасновник Urban Space 500, громадський активіст.

Зроблено Зібрали 13 002.56 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Маргарита і Валерія

Київ. Стартував 20.9.2019

Валерія Вишневська - проектний менеджер в сфері інтернет маркетингу.
Маргарита Громова - team leader на сайті з працевлаштування Work.ua.

Ми дружимо не перший рік і разом займаємося кроссфітом. Нас об'єднує багато, а тепер буде об'єднувати і спільна добра справа! Разом ми пробіжимо десятикілометрову дистанцію в Wizz Air Kyiv City Marathon і не тільки для того, щоб поставити ще одну галочку в плані змагань і навіть не тільки для того, щоб поставити особистий рекорд. Ще одна наша мета - допомогти п'ятирічному Андрійку Москаленко взяти верх над епілепсією.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Лавро Ольга

Київ. Стартував 20.9.2019

Ольга Лавро - дружина, мама двох дітей, засновниця і співвласниця автомобільної компанії Qiwi Motors.

Все моє життя так чи інакше пов'язане зі спортом і благодійністю. Цієї осені я біжу, щоб підтримати маленького Андрійка і допомогти йому перемогти епілепсію.

Зроблено Зібрали 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти – щоб Михайлик жив! Ірина Ярко

Київ. Стартував 19.9.2019

Мій велосипед – це мій стиль життя, що дарує свободу пересування і свободу в душі. Проте зараз переді мною стоїть новий виклик – забіг на 5 тисяч метрів. Затятою бігункою назвати себе не можу. Буду відвертою. Пробігти 5 кілометрів на Wizz Air Kyiv City Marathon, на жаль, не вдасться фізично, оскільки в цей день "крутитиму педалі" на Велофорумі у Вінниці. Але лишитися байдужою до історії Михайлика Братушкіна теж не можу! Тому, поклавши руку на серце, щиро зобов’язуюсь до офіційного старту марафону в Києві виходити на ранкові пробіжки тут, у Запоріжжі, і щодня публікувати відеозвіти. Але попри все я хочу, щоб ви ані на секунду не забували: у центрі уваги – хлопчик, для якого ми шукаємо донора печінки.

Зроблено Зібрали 3 623.10 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Анна Каплун

Київ. Стартував 17.9.2019

Анна Каплун – співзасновник у компанії по виробництву візуальної реклами Cowboy-Art.

"Цієї осені я біжу, щоби допомогти маленькому Андрійкові приборкати епілепсію. Біг – величезна й дуже важлива частина мого життя. Благодійність – не менш важлива. А ще у мене є власна улюблена справа, сім'я, двоє дітей, і маса планів і цілей.
Я люблю проходити шлях у напрямку до мети, який починається з маленьких кроків, подолання себе й завершується п'янким почуттям перемоги. Я люблю піднімати власну планку й прагнути до більшого. І в мене навіть виходить допомагати іншим жінкам проходити цей шлях. 

Зроблено Зібрали 6 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Олександра Гришина

Київ. Стартував 17.9.2019

Олександра Гришина – спортсменка і тренер, майстер спорту з плавання та триатлону, чемпіонка України з триатлону на довгій дистанції, переможниця змагань серії Ironman 70.3.

"Я біжу, щоб допомогти п'ятирічному Андрійку перемогти епілепсію. Мені, як і іншим здоровим людям, важко уявити, що таке епілептичний напад. Біль у зведених м'язах, неможливість поворухнутися, нестача повітря. Одного разу мені довелося справлятися з важкими травмами, реабілітуючись після аварії. Я знаю, що таке долати біль, зціпивши зуби. Зрештою, у мене все вийшло. Мене нескінченно радує, коли я бачу, як мій тренерський приклад надихає інших йти до наміченої мети. 

Зроблено Зібрали 4 437.42 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Олександр Соколенко

Київ. Стартував 17.9.2019

Олександр Соколенко – авіадиспетчер підприємства "Украерорух" і спортсмен-любитель.

"Цієї осені я біжу, щоб допомогти п'ятирічному Андрійкові перемогти епілепсію. Біг давно став невід'ємною частиною мого життя, і за рік я проходжу чимало забігів і марафонів. Є у бігу дещо спільне з моєю улюбленою роботою: щоб досягти оптимального результату, потрібно дуже чітко планувати свої дії, враховуючи ситуацію, умови, вихідні дані. Погодні умови, стан здоров'я та емоційний стан екіпажу – в плануванні польоту і забігу немає не важливих складових. 

Зроблено Зібрали 1 914.43 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Кілометри заради сиріт. Діана Олешко

Київ. Стартував 17.9.2019

Мене звуть Діана Олешко, мені 31 рік. Я – мама, спортсменка, власниця півмільйонного блогу "Gruppirovka Lady". Про те, що таке Материнство, я дізналася рік тому, ставши мамою прекрасної донечки. Відтоді пріоритети і цінності для мене стали більш усвідомленими. І я, як ніхто інший, розумію велику важливість допомоги діткам, які позбавлені батьківської ласки і любові! Адже кожне дитя заслуговує бути коханим і щасливим. І якщо ви сповнені любові – подаруйте її тим, хто її потребує, нехай навіть зовсім трохи. Давайте допоможемо діткам разом! 

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти – щоб Михайлик жив! Ольга Вовк-Собіна

Київ. Стартував 16.9.2019

Вовк-Собіна Ольга – засновник програми допомоги хворим на муковісцидоз в БФ «Щаслива дитина», співзасновник ГО «Україна без тортур».

Більше 7 років поспіль я присвятила себе допомозі хворим на муковісцидоз, наразі свого життя не уявляю без своїх підопічних. МуВіки стали моїм сенсом та викликом. Я маю на меті допомогти неймовірному хлопчику Михайлику, зібравши 9 000 гривень на обстеження в Білорусії.

Зроблено Зібрали 2 633.52 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти – щоб Михайлик жив! Едді Деніелс

Київ. Стартував 16.9.2019

Мене звати Едді Джой Деніелс. Я живу в Монтгомері, Техас, США. Це місто приблизно в 40 милях на північ від Х'юстона. Я завзятий бігун! Тричі на рік я приймаю участь в змаганнях з тріатлону. Щодня я тренуюсь за для збереження свого здоров’я та успіхів у спортіі! Мое досягнення – запрошення на світове змагання в Техасі Ironman 2020.

Моє справжнє бажання - бачити здорових і щасливих дітей. Я маю на меті допомогти неймовірному хлопчику Михайлику зібравши 20 000 гривень на обстеження в Білорусії.

Зроблено Зібрали 50.92 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн