Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins309 041 540 грн
Ua

ПРОЕКТИ, SPRING FUNDRAISING MARATHON RUN UKRAINE (10 з 31)

Біжу заради дітей. Світлана Лучкань

Київ. Стартував 10.3.2020

Мене звуть Світлана Лучкань. Мені 27 років, і я щаслива мама чудового синочка. Благодійність давно займає особливе місце в моєму житті. Ще багато років тому мій досвід спілкування з дітьми, які потребують допомоги, показав, що найважливіше, що я можу зробити, – це поділитися своїм ресурсом, часом і енергією. Все почалося з організації поїздок в дитячі будинки, привозу всього необхідного і спілкування з дітьми. Далі був організований гурток рукоділля у відділенні токсикології. Тепер я готова бігти заради дітей-сиріт. Моя мета – допомогти діткам, позбавленим батьківського тепла і турботи, повірити в те, що життя прекрасне і в ній дуже багато добрих людей. 

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради дітей. Родина Руденко

Київ. Стартував 10.3.2020

Привіт, ми Іра і Влад, сім'я Руденко. Ми біжимо дистанцію в Kyiv Half Marathon на підтримку дітей-сиріт з Центру допомоги "Місто Щасливих дітей". Ми самі батьки і знаємо, яка важлива для дітей турбота, увага, підтримка, затишок і безпека, а також розуміємо, як сильно цього потребують діти-сіроти. Своїм забігом ми хочемо привернути увагу до діток, які, на жаль, не можуть рости і отримувати все необхідне в своїх сім'ях, тому постійно вимагають допомоги для створення сприятливих умов в Центрі допомоги.

Зроблено Зібрали 17 082.81 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради дітей. Іванна Возна

Київ. Стартував 10.3.2020

Мене звуть Іванна Возна. Мені 34 роки, і я щасливиця. Ще в 17 років я поїхала з рідного села Львівської області підкорювати Київ, і життя для мене розкрилася найнеймовірнішими прекрасними подіями. Мені щастило з самого початку, тому що на шляху мені зустрічалися найкращі люди, які допомагали мені в усіх починаннях. Тут же я зустріла свою любов. Тепер я – мама чудових діток – двох чудових хлопчиків 6-ти і 10-ти років. Ми велика дружна сім'я, в якій кожен допомагає ближньому. Ми з чоловіком забезпечуємо всім необхідним наших хлопчиків. І навіть не вкладається в голові, що може бути якось по-іншому.

Зроблено Зібрали 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради дітей. Анна і Тетяна

Київ. Стартував 10.3.2020

Вітання! Ми Аня і Таня, і це наш спільний проект добра, частиною якого може стати кожен. Для всіх нас це той самий особливий випадок, коли біг може допомогти не тільки здоров'ю, а ще й надати велику допомогу нужденним. Адже творити добро – це класно, просто і дуже натхненно! Ми вирішили пробігти марафон в рамках Kyiv Half Marathon і привернути увагу всіх небайдужих до знедолених дітей, які живуть в Центрі допомоги "Місто щасливих дітей". Ми біжимо за наші цінності, за наших дітей, за приклад, як потрібно виховувати молодше покоління і не залишати в біді тих, кому непросто в цю життєву хвилину.

Зроблено Зібрали 7 172.10 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради дітей. Юлія Мирошниченко

Київ. Стартував 10.3.2020

Мене звуть Юлія Мірошниченко, мені 38 років, і я мама красунь дочок. Усе своє свідоме життя люблю спорт і здоровий спосіб життя. А особливо люблю пробіжки вранці. Для мене це заряд енергії на весь день. У минулому році я пробігла напівмарафон в 10 кілометрів і ще раз зрозуміла, що все можливо. Це був виклик для мене, який я прийняла і довела собі, що можу все. Благодійність в моє життя увірвалася так, як і біг – енергійно, з викликом і адреналіном.

Зроблено Зібрали 407.84 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради дітей. Анастасія Новолоцька

Київ. Стартував 10.3.2020

Привіт. Мене звуть Настя, мені 23 роки. З самого дитинства я знаю, що світ не ідеальний і є люди, які потребують допомоги, і кожен із нас може бути корисним. Саме тому ще з 10 років я мріяла стати послом ООН, щоб допомагати нужденним. Мама мене підтримала, і ми їздили до дітей в інтернат, привозили їм все необхідне. Цю добру традицію я регулярно продовжую і зараз, залучаючи друзів. Ми збираємо гроші, іграшки, фінанси на утримання дитячих будинків. У грудні минулого року ми закупили в рідній Херсонський інтернат меблі, настільні ігри. Мене надихає не тільки те, що діти отримують допомогу, а ще й те, що навколо добрих справ об'єднується така велика кількість небайдужих, світлих людей.

Зроблено Зібрали 4 167.35 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради дітей. Анатолій Кодратюк

Київ. Стартував 10.3.2020

Всім привіт. Мене звуть Анатолій Кондратюк. Активний спосіб життя, біг, вегетаріанство і здорове харчування – невід'ємна частина мого життя. Також як і участь в благодійності. У минулому році мені пощастило пробігти свою дистанцію на марафоні і допомогти зібрати гроші на оплату лікування для маленького Марка Ярошенко. Завдяки небайдужим людям, моїм друзям і знайомим у Марка все добре. Йому успішно зробили операцію в Німеччині, і хлопчик зробив свої перші кроки. Це так надихнуло мене! Я зрозумів, що об'єднуючись, ми можемо все! В цьому році я вирішив не зволікати і теж взяти участь у Марафоні, але вже в підтримку знедолених дітей, яких забрали у неблагополучних батьків.

Зроблено Зібрали 1 631.10 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради дітей. Валерія Крук

Київ. Стартував 10.3.2020

Всім привіт. Мене звуть Валерія Крук, і я знову біжу свій марафон заради дітей. Минулого року завдяки кожному з вас мені вдалося зібрати 12 000 грн на допомогу дітям, які позбавлені батьківського піклування та перебувають на реабілітації в Центрі допомоги "Місто щасливих дітей". Після мого приїзду до дітей, після знайомства з кожною дитиною, я зрозуміла, що зупинятися не можна. Адже тільки ми дорослі можемо показати дітям, що вони не одні! Мета мого забігу в рамках Kyiv Half Marathon –  зібрати частину суми на оплату комунальних послуг в Центрі реабілітації "Місто щасливих дітей". Це унікальне місце, де рятують дітей, яких покинули батьки, яких забрали у батьків алкоголіків і наркоманів, які просто були на вулиці.

Зроблено Зібрали 2 854.92 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради поспішайок 2.0. Олександра Балясна

Київ. Стартував 10.3.2020

Біжу за здоров'я передчасно народжених дітей, яких народжується на світі – кожне 10-те дитятко. Таким діткам потрібна особлива увага, догляд і спеціалізоване обладнання, без якого малюкам не вижити. Це може стосуватися кожного, адже у більшості випадків передчасні пологи неможливо попередити або діагностувати. Обласний перинатальний центр міста Рівного є головним закладом по наданню медичної допомоги важкохворим діткам та їхнім мамам.

Зроблено Зібрали 152.89 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради поспішайок 2.0. Денисенко Марія

Київ. Стартував 10.3.2020

Як мама двох хлопчаків, я добре розумію, наскільки важливою є якісна педіатрія. Для передчасно народжених діток така потреба ще нагальніша, бо відлік йде на хвилини. Мрію, щоб в моїй країні було достатньо найсучаснішого медичного обладнання, щоб вчасно допомагати "поспішайкам" підрости. Обласний перинатальний центр міста Рівного є головним закладом по наданню медичної допомоги важкохворим діткам та їхнім мамам.

Зроблено Зібрали 50.93 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн