Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins278 357 864 грн
Ua

ПРОЕКТИ, ПІВДЕНЬ (10 з 74)

Підгузки для малюків з інвалідністю. 2019

Одеська обл.. Стартував 27.11.2018

Шановні донори! Всім, хто зіткнувся з проблемою дитячої інвалідності, знайоме почуття страху і безпорадності перед цим горем. Дитина з інвалідністю – це малюк, біль і досвід існування якого неможливо передати словами чи порівняннями. А мами і тати, в сім'ях, де ростуть діти з інвалідністю, попри труднощі, кожен день, здійснюють свій батьківський подвиг. Вони не тільки приймають своїх дітей такими, якими вони є, але і часто намагаються показати людям, що такі діти – це щастя.

Сплатити Потрібно 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 014 616 грн

Посмішка через силу. 6

Одеса. Стартував 31.1.2020

Цей 7-річний хлопчик за своє коротеньке життя переніс багато страждань. Обстеження, процедури, операції... Артем народився з великою пухлиною на обличчя і шиї. Новоутворення доброякісне, але, на жаль, зачіпає життєво-важливі органи, що ускладнює її видалення операційним шляхом. Сьогодні всі можливі етапи видалення пухлини пройдені, і на черзі операція на дихальних шляхах, а потім ряд пластичних операцій. Шлях Артема не легкий і не швидкий, але він під силу хлопчикові тільки з вашою допомогою. Допомогти Артему взялися в "Університетській клініці Халле" (Саксонія-Ангальт, м. Галле, Німеччина). 

Сплатити Потрібно 427 520 грн
Залишилось зібрати
000 361 818 грн

Як Аня буде дихати?

Одеська обл.. Стартував 3.3.2020

Аларм! Аларм! У маленької Ані – біда. Майже одночасно зламалося одразу два її помічники – кисневий апарат та інгалятор. Для людини з таким важким захворюванням, як у Ані, це – катастрофа, адже без них дівчинка не може нормально дихати. Муковісцидоз вражає легені, пошкоджує їх тканину, забиває дихальні шляхи в'язким мокротинням, у якому розмножуються інфекції. Єдиний спосіб врятуватися – кожного дня, уранці і ввечері, а іноді й посеред дня – робити цілі комплекси спеціальних вправ та інгаляцій для очищення легень. Тільки так стає можливо дихати.

Сплатити Потрібно 20 873 грн
Залишилось зібрати
000 003 284 грн

Ліки для Кирилка

Миколаїв. Стартував 20.3.2020

У кінці 2016 року під час гри у футбол Кирилко отримав травму голови, і в нього був струс мозку. Тоді хлопчик пропив курс призначених ліків, і все було добре. "Згодом у синочка почала боліти голова, – розповідає мама Кирила, – підніматися температура до 40, ніякі ліки не допомагали". Хлопчикові ставили багато діагнозів. А в грудні 2017 року він потрапив до реанімації, без свідомості був 4 дні. У нього були дуже страшні приступи епілепсії з судомами. За результатами пункції, у хлопця визначено токсоплазмоз.
Дитина дуже страждає.

Сплатити Потрібно 14 074 грн
Залишилось зібрати
000 012 199 грн

Важкий шлях до одужання. 4

Одеська обл.. Стартував 13.2.2020

Ви вже знайомі з Вітюшею, особливим малюком з інвалідністю. Він народився недоношеним з вагою всього 1 800 г на 33-му тижні в асфіксії. Наслідки були для нього трагічними. Його організм тут же відреагував на цю патологію внутрішньо-мозковим крововиливом найвищого 4 ступеня. Дитина була доставлена в реанімацію відразу після народження. Він самостійно не дихав і протягом місяця знаходився на ШВЛ. Енцефалопатія і пізніше внутрішня гідроцефалія, запалення мозкового шлуночка і менінгіт – діагнози, з яких почалося життя малюка.

Сплатити Потрібно 27 000 грн
Залишилось зібрати
000 017 892 грн

Крізь сльози до перемоги! 3

Одеса. Стартував 27.2.2020

Кирюші Тітову вже 8 років, і більше половини з них він провів у лікарнях та реабілітаційних центрах. Він народився глибоко недоношеним малюком, на 26 тижні з вагою 1 200 г. Із першого подиху він почав свою боротьбу за життя. Три місяці він балансував між життям і смертю. Неймовірними зусиллями його вдалося врятувати. Але наслідки передчасного народження були жахливими – в рік Кирило не тримав голову, не ходив і не повзав, не сидів, не перевертався. Мамі говорили: "Відмовтеся, він ніколи не піде і не заговорить, навіщо себе мучити...". 

Сплатити Потрібно 20 480 грн
Залишилось зібрати
000 019 057 грн

Реабілітація завдовжки в життя. 5

Одеса. Стартував 30.3.2020

Вже десять років минуло з того страшного випадку, коли життя Саші перекреслив вчинок "друга", лікаря за освітою, в машині якого Саша випив розчинений у воді талій... Спочатку у хлопця піднялася температура, він відчув біль по всьому тілу, потім з'явилися ознаки ураження центральної нервової системи. Саша втрачав можливість говорити, руки й ноги переставали слухатися його, хлопець згасав на очах. Лікарі довгий час не могли визначити причину такого важкого стану, а «друг» мовчав ... Його зізнання могло докорінно змінити все. Адже протиотрутою талію є звичайне активоване вугілля.

Сплатити Потрібно 22 994 грн
Залишилось зібрати
000 022 994 грн

Ангели існують, і в них є крила... 2

Одеська обл.. Стартував 19.2.2020

Андрій Ярошевський продовжує свою боротьбу за одужання, за те, щоб жити як раніше, до того жахливого випадку, коли його на тротуарі збила машина "Інфініті". Напідпитку жінки, поверталися з нічного клубу і їхали на великій швидкості по вулиці Середньофонтанській в Одесі. Жінка не впоралася з керуванням, і врізалася в металевий відбійник зліва по ходу руху, силою удару машину розвернуло і відкинуло на правий тротуар прямо на пішохода. І водій, і пасажир «Інфініті» загинули. А Андрій, в лічені секунди із сильного, здорового юнака вмить перетворився на людину з інвалідністю 1 групи А.

Сплатити Потрібно 27 040 грн
Залишилось зібрати
000 023 590 грн

Дмитрику, ми ніколи не здамося! 3

Херсонська обл.. Стартував 11.2.2020

Дмитрик передчасно з'явився на світ і отримав свою колиску у вигляді кювезу в реанімації. Там, без маминих рук, він пробув довгих 10 місяців свого маленького життя. За ці 10 місяців у нього був внутрішньошлунковий крововилив у мозок, почалася розвиватися гідроцефалія. У 9 місяців був поставлений шунт у голівку. Ось такий болючий початок життя. Вдома хлопчик нарешті почав відновлюватися. Впізнавав маму і тягнув до неї ручки. Але сам розвиток дитини безжально затримується.

Сплатити Потрібно 30 600 грн
Залишилось зібрати
000 028 322 грн

Життя у тиші

Миколаївська обл.. Стартував 3.3.2020

Дмитрику от-от виповниться 6 рочків, і лише рік тому його батьки дізналися, що їхня дитина не чує. А Дмитрик увесь цей час жив у тиші і... навіть не знав, що так не має бути! Лише рік тому, коли сім'я запідозрила, що щось не так, вони звернулися до терапевта, який направив їх на комп'ютерну аудіометрію, де й було поставлено діагноз "двобічна глибока втрата слуху. Двобічна сенсоневральна глухота V ступеню". Після цього здалося, що земля почала крутитися в інший бік. Все мало бути не так… Адже їх Дмитрик мав бути найздоровішою та найщасливішою дитиною у світі, адже вони його так чекали і так люблять!

Сплатити Потрібно 53 607 грн
Залишилось зібрати
000 030 352 грн